PLATFORMA SZKOLENIOWA PRAWO W SKLEPIE
prawne szkolenia online dla Sprzedawców

Sprzedawco, skorzystaj z naszej wiedzy! 

10 lat doświadczeń wsparcia prawnego dla 8000 Sprzedawców w jednym miejscu, dostępne online od ręki, w dowolnym czasie i dla każdego Sprzedawcy oraz jego pracowników – tak w skrócie mogę opisać naszą autorską prawną platformę szkoleniową dla Sprzedawców stworzoną i rozwijaną przez najlepszych prawników Prokonsumencki.pl oraz współpracujących z nami specjalistów i ekspertów.

Platforma szkoleniowa to miejsce, gdzie Sprzedawca może w każdej chwili obejrzeć online dostępne szkolenia prawne, pobrać przydatne wzory pism oraz skonsultować swoją sprawę z prawnikiem. Kładziemy nacisk na przystępne przedstawienie tematu oraz praktyczne przykłady. Platforma jest dla Was, a nie odwrotnie.

Mając dostęp do platformy otrzymasz m.in.

  • dostęp do ponad 20 godzin nagrań szkoleń prawnych online dla Sprzedawców (nieograniczona ilość obejrzeń, obecnie dostępne szkolenie bazowe, szkolenie z reklamacji i zwrotów, B2B oraz BDO)
  • dostęp do wszystkich nowych nagrań szkoleń online i aktualizacji poprzednich, które zostaną dodaną w czasie ważności Twojego dostępu do platformy (wszystkie aktualizacje i nowe nagrania szkoleń są dostępne bez dodatkowej opłaty)
  • dostęp do prezentacji i materiałów szkoleniowych
  • dostęp do wzorów pism i innych dokumentów, o których mowa podczas szkolenia
  • możliwość konsultacji z prawnikiem
  • i dużo więcej, bo platforma będzie intensywnie wzbogacana o przydatne treści i materiały.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem dostępu do Platformy Szkoleniowej, to skontaktuj się z nami. Standardowa cena rocznego dostępu do platformy to 499 zł netto. 

Zadzwoń do nas pod numer 61 847 55 18 lub napisz na kontakt@prokonsumencki.pl 

Niech wiedza będzie z Tobą!

Pozdrawiam,

Dawid Bugajski – radca prawny, Prokonsumencki.pl